Занняття з шейпінгу – ефективне схуднення

Сьогодні шейпінг знає весь світ. Але мало хто здогадується, що англомовне слово шейпінг придумав Прохорцев Ілля Вікторович (м.Санкт-Пітербург). Воно буквально означає формувати форму (shape-форма, ing- формування). У 1988 Прохорцева І.В. була розроблена комп’ютерна програма для шейпінгу, яка була офіційно запатентована.

Жінка торкається рукою за підлогу

Шейпінг полягає в багаторазовому повторенні вправ з максимальною амплітудою руху. Програма з шейпінгу складається з 11 блоків, кожен блок по 5 хвилин. У кожному блоці опрацьовується певна група м’язів тіла.

Перед тим як почати тренуватися, тренер проводить функціональний тест для тої, що займається, щоб визначити чи є у неї протипоказання до тренувань (абсолютні або відносні). Наступним тестом (степ-тест) тренер визначає її аеробну продуктивність. Через місяць після тренувань, з третього по п’ятий день місячних тої, що займається, тренер робить антропометричне тестування, після якого програма видає відхилення від шейпінг-моделі відповідного конституційного типу, по якому тренер складає програму тренування: яку групу м’язів необхідно опрацювати, з яким пульсом і т.д.

За основу творці шейпінгу взяли математичну модель. З її допомогою був вироблений естетично привабливий образ людського тіла. Він і став еталоном для порівняння. Людям з різною будовою тіла можна підібрати спеціальні вправи, які допоможуть «створити» відмінну форму тіла. Ця методика враховує всі дані від структури тіла до віку бажаючої змінити свою фігуру людини.

Жінки займаються шейпінгом

Тренування також діляться на два етапи: катаболіка (схуднення) і анаболіка (створення рельєфу м’язів), яку визначає тренер в залежності від фази ОМЦ тої, що займається.

З усього вищесказаного Ви можете побачити, що підхід в шейпінгу доскональний, грамотний, індивідуальний. Групове тренування, але в теж час індивідуальне тренування. Людям з різною будовою тіла підбираються спеціальні вправи, які «створюють» відмінну форму тіла. Ця методика враховує всі дані від структури тіла до віку бажаючої змінити свою фігуру людини.

Заняття шейпінгом повинні бути регулярними, 2 рази на тиждень.

Для тих хто хоче покинути затишок домашніх диванів і обійми офісних крісел, тим хто прагне до активного способу життя підійде заняття шейпінгом. Він дасть можливість тренуватися як індивідуально, так і всією сім’єю, що відчутно допоможе при дотриманні режиму харчування. Кожному бажаючому зайнятися шейпінгом тренер підбере індивідуальні, які підходять тільки йому, вправи. При методичному занятті результат видно вже через три місяці.

Єдине, що потрібно — це прийти і почати займатися, дотримуючи всі настанови свого тренера.