Фітнес-вправи для схуднення вдома

Фітнес вдома для схуднення — це найбільш комфортний спосіб скинути зайву вагу і закріпити отриманий результат. Будь-яка фізична вправа — це в першу чергу велике навантаження на організм, саме тому починає витрачатися біоенергія на підтримання працездатності всіх систем. Саме в цей період і відбувається найбільш інтенсивне спалювання жиру.

Жінка лежачи підняла ноги

Фітнес вдома для схуднення — харчування

Варто відзначити, що неважливо, які вправи ви виконуєте, якщо при цьому не дотримуєтесь правильного спортивного харчування. Важливо виключити з раціону всю шкідливу їжу, а саме смажене, гостре, консерванти, сіль і цукор. Щоб переварити таку їжу, організм витрачає величезну кількість енергії.

В результаті фізичні навантаження будуть шкідливі для організму, а також не принесуть ніякого ефекту. Тому рекомендуємо замінити всі шкідливі продукти на їжу рослинного походження. Фрукти, овочі і куряче м’ясо — ось що потрібно організму. Харчування має бути багаторазовим невеликими порціями.

Фітнес вдома для схуднення — тренування

Заняття фітнесом повинно проходити на голодний шлунок. Під час тренування, при сильній спразі, дозволяється випити просто трохи води. Щоб добитися максимального результату і в той же час урізноманітнити тренування, рекомендуємо включити ритмічну музику.

Перший етап фітнесу — це розминка

Існує величезна кількість вправ, які дозволяють розігріти ваші м’язи і підготувати їх до фізичних навантажень, наприклад танцювальна аеробіка або степ вправи. Цей етап має основоположне значення, оскільки при його відсутності ви ризикуєте травмувати м’язи. Розминка повинна проходити протягом 15 хвилин, можна більше, але не менше.

Фітнес вдома для шуднення: до та після

Другий етап — безпосередньо тренування

Варто відзначити, що підбір фітнес-вправ для дому краще довірити професійному тренеру, так як він зможе скласти програму тренування, яка максимально підходить для вас. При цьому враховується фізіологічний стан, силовий потенціал, зріст, вага і т.д.

Особливу увагу приділяйте правильності виконання вправ, стежте за своїм диханням.

Одні вправи вимагають вдиху в момент навантаження, а інші, навпаки, в момент розслаблення. Це залежить від спрямованості вправи. Якщо вправа спрямована на підвищення витривалості, то тоді вдих здійснюється в момент напруги, а якщо направлено на розтяжку, то вдих — це розслаблення.

Третій етап — розтяжка

Після того як ви гарненько розігріли свої м’язи, їх необхідно розтягнути, це необхідно для того, щоб поліпшити їх пружність і еластичність. Попросіть тренера, щоб він показав вам вправи для розтяжки. Важливо опрацювати всі групи м’язів.

Таким чином, фітнес вдома для схуднення, все одно повинен складатися професійним тренером, а вже потім ви можете виконувати вправи самостійно.