Нюанси білкової дієти для схуднення

У будь-якій справі є свої секрети, навіть в дієті. Які продукти збільшать ефективність білкової дієти? Який комплекс вправ необхідний для досягнення найкращого результату? Як зберегти результат білкової дієти? Про все це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Жінка тримає годиник в руках

Важливі поради при дотриманні білкової дієти для схуднення

  • Посилені фізичні навантаження необхідні при дотриманні даної системи харчування вкрай важливі!
  • Найкраще повністю перейти на п’ятиразове харчування, але останній раз дозволяється їсти не пізніше, ніж за три години до сну.
  • Забудьте про алкоголь і про псевдодіетічні продукти, такі як крабові палички і солодкі нежирні йогурти.
  • Після білкової дієти переходьте на збалансоване харчування без переваги у вашому раціоні булочок і солодкого.

Білкова дієта для схуднення і спорт

Спорт не тільки життя, але й шлях до краси. Якщо у вас є можливість, то запишіться в спортзал або басейн. Найкраще підійдуть індивідуальні заняття з фітнес-тренером.

Підійдіть до домашніх тренувань з розумом. Преображенню допоможуть компактні і бюджетні прості тренажери для дому, дачі і навіть офісу:

  • Диск здоров’я;
  • Тренажер для грудей easy curves (дозволяє збільшувати навантаження, що особливо важливо при проходженні білковій дієті для схуднення!).

Робіть вправи щодня хоча б півгодини під улюблену музику, з чудовим настроєм, думаючи про те, як тіло щасливо рухається до краси. Якщо погода дозволяє, влаштуйте тренування на свіжому повітрі з кращими подругами, сумістите відпочинок зі спортом. Після тренування побалуйте себе SPA- процедурами в салоні або в домашньому виконанні. Головне, проробляти все з посмішкою і в гарному настрої. Не забувайте, що якщо ви тренуєтеся «з- під палиці », то користь для тіла і душі буде мінімальна.

Що робити, якщо вага не йде

Часто буває так, що ви дотримуєтеся всі пункти білкової дієти для схуднення, а довгоочікуваного результату все нема / зміни відбуваються дуже повільно. Тому, перш ніж почати дотримуватися білкової дієти для схуднення, добре б не полінуватися сходити до лікаря і проконсультуватися.

Які продукти впливають на ефективність білкової дієти для схуднення?

Збільшити ефект від білкової дієти для схуднення допоможе лікопін, який у великій кількості міститься в помідорах. Корисні яєчні білки і біла риба. А ось будь-які зернові, макарони і картоплю зводять зусилля нанівець, саме тому дієтою вони суворо заборонені.

На столі розкладені різноманітні продукти

Як зберегти вагу після закінчення білкової дієти?

Будьте готові до того, що як тільки ви почнете вживати вуглеводну їжу, вага ваш збільшиться на 1-2 кг. Це не жир, а всього лише вода, яку вуглеводи затримують у великій кількості. Намагайтеся продовжувати заняття спортом і регулювати обсяг вуглеводної їжі. Можете приймати сечогінні препарати або додати в раціон більше огірків і кавунів, які з легкістю допоможуть вам вигнати з організму зайву воду. Не нехтуйте виходом з білкової дієти або хоча б розвантажувальними днями.

Пам’ятайте, щоб зберегти результат, важливо не повертатися до дієт, а намагатися вести здоровий спосіб життя, привчатися до збалансованого харчування і фізичних навантажень.