Опис ефективних дієт для схуднення

Раціональне харчування — запорука стрункої фігури. Що ще може подарувати нам її? Розумні фізичні навантаження і правильно підібрана дієта. Ознайомившись з нашою статтею, ви зможете вибрати найефективнішу дієту для схуднення.

Яблуко та бутерброд на вагах

Перше, на що необхідно звертати увагу, вибираючи ефективні дієти — відгуки. Саме по них можна скласти початкове враження про те, допомагає та чи інша дієта скинути зайву вагу чи ні. Також розумним буде вивчення і застосування загальних рекомендацій, які посприяють правильному схудненню, без шкоди для організму.

Загальні рекомендації

 1. Вживати їжу таким чином, щоб залишалося почуття легкого голоду. Відоме правило — насичення приходить через 20 хвилин після того, як закінчена трапеза. Так що намагайтеся не переїдати.
 2. Почуття насичення дають жири. Розумним буде вжити овочевий салат замість жирного м’яса, при цьому буде отримано менше калорій.
 3. Саме надмірне вживання жирів викликає зайву вагу. Замініть «шкідливі» жири на корисні вуглеводи (горіхи, бобові, крупи, овочі).
 4. Захотілося перекусити? Відкиньте в сторону думки про тістечка та цукерочки! Випийте зелений чай або склянку води. Вони притупляють почуття голоду.
 5. Жінка приклала падець до підборіддяЗамість магазинних соків, які містять цукор, віддайте перевагу фрешам. Інший варіант — їжте фрукти.
 6. Багато калорій допоможе спалити звичайна піша прогулянка. У день приділяйте їй 20-30 хв. Якщо гуляти ввечері, то вдобавок отримаєте ще і здоровий сон.
 7. Худнути потрібно поступово. Не женіться за різким скиданням ваги. Це позбавить вас від появи розтяжок і збереже шкіру підтягнутою.
 8. У відповідності з вашим типом обміну речовин дієту грамотно допоможе підібрати дієтолог. Ви можете і самі зробити початковий вибір, спираючись на відгуки про найефективнішу дієту, яку вдасться вибрати. При цьому ви повинні точно знати, що ваш організм не має ніякої індивідуальної нестерпності, алергії на певні продукти, притаманні обраній дієті. Для вірності вподобану дієту все ж варто показати дієтологу.
 9. Допустимо комбінувати між собою схожі дієти. Виключення одних продуктів і додавання інших з інших дієт може допомогти вам знайти свою, оптимальну, ефективну дієту для схуднення. При цьому все ж будьте обережні — не захоплюйтеся поєднанням несумісних систем харчування (маложирні, маловуглеводні, та ін.).

Найефективніші дієти

Вивчення позитивних відгуків про найефективніші дієти свідчить, що популярністю користуються:

 • Дієта по групі крові. Залежно від того, яка у вас група крові, підбираються певні правила в харчуванні, складається індивідуальне меню. Вони сприятимуть скидання зайвої ваги;
 • Кремлівська дієта. Наймаловуглеводніша дієта з існуючих. Принцип — суворе обмеження прийому в їжу Жінка з веделкою в руках тримає тарілку з салатомпродуктів, що містять в собі високий відсоток вуглеводів (цукор, крупи, хліб, макарони, картопля, солодощі). Організм не отримує вуглеводи ззовні і йому доводиться витрачати їх з резервів жирових відкладень. Таким чином і відбувається схуднення. Кремлівська дієта визнана як найбільш ефективна дієта для схуднення. Відгуки говорять про те, що витримати її тривалий час досить важко, але результат дійсно проявляється у вигляді скинутих 10-12 кг вже за перший місяць;
 • Білкова дієта. Сприяє схудненню на 4-8 кг лише за пару тижнів. Складається чіткий раціон, де основні продукти риба, м’ясо, яйця (основні джерела білка). Основне правило дієти, — суворе дотримання запропонованого раціону;
 • Монодієта. Принцип простий — в день вживається тільки який-небудь один продукт. Це, наприклад: кефір, сік, молоко, рис, яблука, капуста, відварене м’ясо. Вживання продукту допускається в обмеженій кількості.

Якщо яка-небудь дієта вам не допомагає, то це не означає, що вона не заслуговує позитивного відгуку.

Дотримуйтесь розкладу харчування, кожен день займайтеся зарядкою, приймайте контрастний душ, не переїдайте, лягайте спати вчасно, залишайтеся в гарному настрої.

Схуднення — це комплексний процес, що вимагає узгодженості в усьому, інакше ефект буде важкодосяжним, а результат короткочасним.