Схуднення за 3 дні за допомогою кефірної дієти

Кефір — відмінний засіб не тільки для схуднення, але і для оздоровлення організму. Кефірна дієта — одна з найбільш корисних і швидких систем схуднення. Подробиці про кефірної дієті — на нашому сайті.

Склянка кефіру з коржиками

Чому кефірна дієта?

Кефір — приголомшливо — має властивість заспокоювати нерви, покращувати кровотік і кровотворення, насичувати організм кальцієм і мінералами. Завдяки кальцію у складі кефіру наше волосся, нігті і шкіра стають здоровішими і виглядають краще.
Кефір активізує роботу внутрішніх органів і систем. За допомогою кефіру можна позбавлятися від токсинів.

І, звичайно ж, головний козир дієти кефіру — вона допомагає схуднути швидко і легко.

Суть кефірної дієти

Ви випиваєте протягом дня 1-1,5 л кефіру, не додаючи в нього нічого. В день ділите кефір на 6 порцій. Це буде 6 прийомів з проміжками приблизно в 2 години.

Тривалість дієти кефіру — 3 дні

Результат кефірної дієти

Мінус 3-5 кг

Кефір в склянці та бутилціМеню кефірної дієти на 3 дні

  • 1-й день дієти — тільки кефір (скільки хочете)
  • 2-й день дієти — свіжі фрукти — скільки хочете, за винятком бананів і винограду
  • 3-й день дієти — тільки кефір (скільки завгодно)

Як правильно вибирати кефір?

Він повинен бути свіжим, без грудочок і клаптів. Якщо виявили неоднорідність кефіру, це означає, що у нього були неправильні умови зберігання. Якщо вам попався такий напій, використовуйте його для інших цілей, але не для пиття. Для косметичних масок, наприклад. Або випічки.
Коли вибираєте кефір, обов’язково зверніть увагу на термін його придатності. Пам’ятайте: вам для ефективного схуднення потрібен тільки свіжий, якісний напій. Термін придатності кефіру читайте на етикетці.

Схуднення: що важливо знати про жирності кефіру

Порадьтеся зі своїм лікарем: дієта якої жирності вам рекомендована? Якщо у людини цукровий діабет і супутні йому захворювання, то йому можна пити кефір з нульовою жирністю або одновідсотковий. Справа в тому, що чим менше жирність кефіру, тим більше в ньому корисного для кісткової тканини кальцію.

Враховуйте це надалі, купуючи кисломолочні продукти.

Крім того, кефір з найнижчою жирністю має корисну властивість нормалізувати артеріальний тиск.

Якщо людина здорова і не страждає ожирінням, йому на кефірної дієті можна купувати кефір з трохи більшим відсотком жирності. Але не більше 3,2%. Такий кефір сприяє підвищенню імунітету, а його лактобактерії допомагають якісно і активно працювати шлунково-кишковому тракту.

Врахуйте, що кефірна дієтаи з будь-яким відсотком жирності кефіру — відмінна профілактика такого небезпечного захворювання, як дисбактеріоз.

 Склянка кефіру та розрізаний огірок

Кефірна дієта: як кефір діє на шлунок

Хто б міг подумати, що різний по міцності кефір абсолютно по-різному впливає на організм. Але це дійсно так. Кефір буває слабким, середнім і сильним (так його класифікують дієтологи за ступенем зрілості)

Слабкий кефір протягом доби виброжується і накопичує у складі вуглекислоту. Коли його п’єш, активізується робота травної системи, і їжа перетравлюється швидше.

Середній кефір виброжується протягом 2-х діб і накопичує більше вуглекислоти. Він засвоюється в звичайному темпі і нормалізує роботу травної системи.

Міцний кефір виброжується протягом цілих 3-х діб. Його не рекомендують пити людям, які страждають запорами, адже такий кефір кріпить ще й через набухання білкових речовин в його складі, які тим більше набухають, чим довше настоюється кефір.