Особливості дотримання кремлівської дієти

Кремлівська дієта буквально розірвала всі традиційні уявлення про схуднення — кремлівська дієта стверджує, що можна їсти скільки хочеш і коли хочеш. Але думки дієтологів і численні відгуки говорять про зворотне.

Різноманітні продукти харчування

Але чи так все насправді чудово, чому кремлівська дієта має як масу захоплених відгуків від людей схудлих, так і не меншу кількість негативних відгуків, а дієтологи взагалі застерігають усіх від використання кремлівської дієти, стверджуючи, що кремлівська дієта — чи не найнебезпечніша для здоров’я людини з усіх існуючих. Давайте розберемося …

Кремлівська дієта — чого побоюються дієтологи

Чого ж побоюються дієтологи? Перш за все, на їх думку, кремлівська дієта сильно перекошена в бік переваги білків і відмови від вуглеводів. Причому в одну корзину потрапили не тільки «погані» вуглеводи з цукрів, білого хліба, кондитерських виробів, фаст-фуду, але і вуглеводи з овочів і фруктів. Адже вони містять крохмаль, пектин, полісахариди, волокна. Ці речовини не просто корисні, а необхідні організму! А яка кількість вітамінів і мікроелементів, яких просто немає в білкових продуктах, повз проходить …

Професійні дієтологи в один голос стверджують — кремлівська дієта ніколи не стала б застосовуватися в жодному санаторії, профілакторії, словом, там, де люди худнуть по дієтологічній науці і під спостереженнями лікарів.

Там найрізноманітніші овочі, фрукти, каші, бобові обов’язково включаються в раціон. Тому що давно відомий факт — жири починають згоряти тільки в присутності вуглеводів, а будь-яка дієта, в тому числі і кремлівська, повинна ставити завдання спалювати саме жири, які лежать на наших боках, талії і сідницях.

Що відбувається в організмі, коли кремлівська дієта різко обмежує жири і вуглеводи? Звичайно, ми худнемо, тому що витрачаємо енергію. Але йде не тільки жир, але і наші м’язи, причому дуже активно. Мало того, чисто білкове харчування є для організму стресом, тому те, що було витрачено, організм постарається повернути відразу ж після закінчення кремлівської дієти. Кому це потрібно, щоб вага поверталася?

Ще один момент. Чому люди, які успішно худнуть на кремлівській дієті, раптом її кидають. Таких повідомлень дуже багато на форумах — дивимося і з’ясовуємо, що кремлівська дієта часто призводить до погіршення зовнішнього вигляду людини. І це зрозуміло, тому що тривале м’ясне харчування провокує неповний розпад білка, наростає нестача вітамінів, що негативно позначається на роботі багатьох органів, особливо нирок, печінки, жовчного міхура, підшлункової, погіршуються якості крові. Все це відбивається на зовнішності людини — з’являється слабкість, мішки під очима, починають випадати волосся, шкіра стає блідою, лущиться. Відзначаються факти різкого зростання каменів у жовчному, нирках, перебої в роботі серця, помітні підвищення рівня холестерину в крові і зниження імунітету.

Жінка п'є лимонад через соломинку

Що робити щоб кремлівська  дієта допомогла?

Потрібно перестати дивитися на кремлівську дієту як на ідеальний метод схуднення і змінити її відповідно до необхідних вам запитам.

  • Максимальний термін використання кремлівської дієти людям, у яких є проблеми зі здоров’ям — 1 тиждень, здоровим — 10 днів.
  • Скоротити споживання в дієті м’яса і максимально збільшити споживання зелені, овочів, фруктів, каш
  • Протягом тижневого циклу схуднення на кремлівській дієті використовувати 3 дні з числом балів до 40 включно і 4 дні доводити рівень споживання до 60 балів
  • Обов’язково пити багато води для кращого функціонування органів виділення, а також вітамінні чаї з шипшини, глоду, імбиру
  • Приймати полівітаміни протягом усього циклу кремлівської дієти
  • Обов’язково робити двотижневі перерви між курсами кремлівської дієти, максимально скорочуючи в цей час кількість білкової їжі і збільшуючи кількість овочів. Так ви і солі виведете, і худнути продовжите.
  • Постійно контролювати свій стан. Якщо ви відчуваєте, що вам погано, десь щось починає боліти, краще відмовтеся від кремлівської дієти в бік більш м’яких і різноманітних, наприклад, дієти 6 пелюсток або улюбленої дієти.