Схуднення за допомогою дієти по групі крові

Багато хто з нас в гонитві за стрункістю виснажують себе безграмотними дієтами, втрачаючи при цьому своє здоров’я, а іноді і життя. І мало хто знає, що дієта і правильне харчування без шкоди власному організму, просто неможливі без допомоги фахівця-дієтолога.

Дієтологія — наука про дієти, що розробляє правила раціонального харчування та досліджує вплив поживних речовин на організм як здорової, так і маючої патології людини. Для того щоб виробити для пацієнта схему правильного харчування, лікарю-дієтологу необхідно врахувати його вік, індекс маси тіла, вміст в організмі води, кількість м’язової і жирової тканин, наявність захворювань, переносимість тих чи інших продуктів, енерговитрати. Кожна людина індивідуальна, і тому необхідно розуміти, що стандартних дієт не існує.

Різноманітні продукти харчування

Сьогодні великою популярністю користується дієта по групі крові, розроблена на основі теорії американського дієтолога Пітера Д`Адамо, яка десятиліттями викликає у медиків розбіжності.

Він пояснював, що всі люди різні, і генетично діляться на чотири типи, кожному з яких відповідає своя група крові.

Харчування по групі крові 1

Люди з такою групою крові — «мисливці». Відомо, що у наших предків була однакова кров — саме першої групи. У раціоні харчування по 1 групі крові повинен переважати м’ясний білок. А ось вживання молочного та зернових дієта по групі крові 1 (позитивний і негативний резус) обмежує. Організм не пристосований належним чином до переробки цих начебто корисних продуктів.

Харчування по групі крові 2

Люди з такою кров’ю — природжені вегетаріанці. Правильне харчування по 2 групі крові — це крупи та овочі. Споживання м’яса дієта по групі крові 2 (позитивний і негативний резус) по максимуму обмежує, а то і повністю виключає. Те, що для «мисливців» становить основу харчування, у людей з другою групою крові відкладається у вигляді жирових запасів.

Вживання молочних продуктів для вегетаріанців, згідно з розробленою схемою живлення по групі крові, також не буде корисним.

Харчування по групі крові 3

Людей з третьою групою крові іменують «кочівниками». Вони володіють потужною імунною системою і непогано адаптуються до зміни харчування. Основу раціону при харчуванні по 3 групі крові можуть становити молочні продукти. Також дієта по групі крові 3 (позитивний і негативний резус) рекомендує вживати нежирне м’ясо і рибу.

Роздільне харчування за групою крові

Харчування по групі крові 4

Так звані «нові люди», згідно харчуванню по 4 групі крові, нагороджені найбагатшим раціоном. Знежирені кисломолочні продукти і нежирне м’ясо, овочі та фрукти — все це можна і потрібно вживати в їжу відповідно з дієтою по групі крові 4 (позитивний і негативний резус).

Схуднення по групі крові. Чи так воно ефективно?

Теорію можна було б критикувати, якби не її доведена ефективність. За спостереженнями фахівців, харчування за групою крові зміцнює імунітет, допомагає боротися з хронічними захворюваннями і не накопичує шлаки в організмі.

Відповідно до теорії такого харчування, людина повинна вживати в їжу продукти, якими колись харчувалися її предки, тобто характерні для кожної групи крові. Однак у цих дієтах дані тільки загальні рекомендації, і тому застосовувати їх без призначення лікаря не слід, так як люди з однаковою групою крові можуть по-різному реагувати на одні й ті ж продукти. Для того щоб не нашкодити собі підібраною дієтою, необхідно ретельно вивчити всі особливості свого організму за допомогою аналізу «Гемокод».

Що таке «Гемокод»?

«Гемокод» — це спеціальний аналіз крові для виявлення негативної реакції організму на певну їжу. Дуже часто людина не розуміє, що причина її поганого самопочуття криється не у віці або стресах, а в індивідуальній непереносимості деяких продуктів, яка може призводити до порушень обмінних процесів, до розвитку алергії, шкірних захворювань, цукрового діабету, хвороб шлунково-кишкового тракту.

Даний аналіз допомагає людині виявити корисні та шкідливі для нього продукти. Слідуючи рекомендаціям своєї крові, можна не тільки схуднути, але і позбутися від багатьох недуг.

У кожного організму цей список індивідуальний, тому наш метод — це щось більше, ніж просто дієта по групі крові. Скоріше, це спеціально розроблена відповідно до результатів аналізів програма харчування в динаміці, націлена на оздоровлення всього організму.