Cемиденний раціон рисової дієти

Рис сам по собі — дуже корисний і поживний продукт, не дарма ж кухні багатьох азіатських країн побудовані саме на рисі. Не зрозуміло, чи рисова дієта є тому причиною, але серед азіатів дуже мало повних людей. Крім того, рис чудово очищає організм від солей, шлаків та інших шкідливих речовин.

Три види рису на тарілці

Крім того, існує кілька варіантів рисових дієт, так що кожен може підібрати рисову дієту на свій смак.

П’ять обсягів

Ця дієта — найпростіший спосіб не тільки схуднути, але й поправити своє здоров’я. При даній дієті можна їсти практично що завгодно, хоча для досягнення кращого результату краще стежити за калоріями і виключити з раціону макарони, картоплю, цукор і хліб.

Для такої дієти потрібно взяти п’ять маленьких склянок або баночок, покласти в кожну з них по парі столових ложок рису і залити все це двомастами грамами чистої води. Воду потрібно міняти щодня. На п’ятий день слід взяти першу баночку, злити з неї воду і з’їсти без варіння. Потім в цю банку знову покласти рис і поставити його в кінець ряду. На наступний день те ж саме потрібно зробити з банкою номер два.

Рис в цьому випадку очищається від непотрібних домішок і починає виводити з організму солі. Рисова дієта допомагає організму позбавитися від шкідливих речовин, не зачіпаючи при цьому м’язову масу. Подібне «лікування» має тривати два тижні, і на цей час у сніданку має бути мінімальна кількість солі.

Тобто рис при дієті «п’ять обсягів» вживається тільки перед сніданком і лише м’яко очищає організм.

Рис в тарілці форми серця

Дві страви

Ця дієта також відрізняється простотою і ефективністю. Першою стравою в цьому випадку є рис, а друга — риба або морепродукти. У день можна з’їдати тільки дві тарілки їжі — тарілку морепродуктів і тарілку рису. Змішувати їжу ні в якому разі не можна, зате до обох страв навіть потрібно додавати зелень. Тривалість такої дієти — п’ять днів.

 

Семиденна дієта

Під час цієї дієти на сніданок, обід і вечерю потрібно їсти тільки рис із зеленню і будь-якими овочами, головне, щоб їх кількість на тарілці не перевищувало кількість рису.

Варто правда пам’ятати, що це все ж дієта, і не треба накладати на тарілку занадто багато їжі.

Обов’язково варто прибрати з раціону соуси, майонези і сіль — краще замінити це соєвим соусом і оливковою олією.

Склянка рису

Ця дієта відрізняється високою складністю і максимальною ефективністю. Вона не повинна тривати більше трьох днів і повторюватися частіше, ніж раз на десять днів. З’їдати можна всього один стакан рису в добу, в будь-який час і будь-якими порціями. Дієтологи дозволяють вживати в їжу також пару зелених яблук. Дана дієта дозволяє швидко схуднути і очистити організм. Під час такої дієти краще не зловживати фізичними навантаженнями.