Вживання Турбосліму експрес для схуднення

«Турбослім експрес схуднення» від компанії Елавар — це експрес-метод швидкого зниження ваги. Програма схуднення розрахована всього лише на три дні.

Препарат Турбослім експрес схуднення

При цьому виробники засобу обіцяють приголомшливий результат за такий короткий період часу: зменшення обсягів до 3-х сантиметрів і втрату ваги до 3 кг.

Склад препарату

Одна упаковка Турбослим містить по 6 капсул різного кольору:

1) білі — призначені для ранкового прийому;
2) сині — для денного;
3) рожеві капсули — для вечірнього прийому.

• Ранкові капсули містять у своєму складі такі компоненти, як екстракти гуарани та червоної водорості, кальцій, вітамін С. Основне призначення капсул білого кольору — додати організму додаткову енергію.

• Склад капсул для денного вживання включає екстракт квіток опунції (різновид кактуса), відвар з кукурудзяних рилець і витяжку з гарцинії, екстракти фенхеля і сени. Завдання синіх капсул — придушити апетит.

• Вечірні капсули повинні активізувати процеси спалювання жирів і очищення організму. До складу рожевих капсул включені Л-карнітин, екстракт меліси, екстракт сени.

Крім того до капсул додається саше (3 шт.), вміст якого слід заварювати у вигляді чаю. Напій сприяє більш швидкому дренажу лімфатичної системи, очищає печінку і нирки, активізує імунну систему.
Основними компонентами напою є зелений чай, екстракти сени, опунції і фенхелю, екстракт артишоку.

Схема прийому

Препарат Турбослім упаковка та пігулкиЯк відзначалася вище, програма експрес схуднення розрахована на три дні. У кожен з цих днів необхідно приймати по 2 капсули відповідного кольору: вранці — білі, вдень — сині, ввечері — рожеві.

Вміст саше слід розчинити в літрі води і приймати напій протягом дня.

Під час курсу прийому капсул неприпустимо вживання алкоголю. Виробники засобу для схуднення рекомендують обмежити вживання жирної і солодкої їжі, фруктів.

Протипоказання

Протипоказання для прийому капсул Турбослим експрес досить типові, це вагітність і період лактації у жінок, наявність алергічних реакцій на компоненти засобу.

Відгуки

Відгуки споживачів кошти різняться, в Інтернеті є, як і позитивні, так і різко негативні висловлювання про дію та ефективність препарату.

Проаналізувавши позитивні відгуки людей, що випробували на собі експрес методику схуднення, і вивчивши склад капсул, можна зробити такий висновок: ефект схуднення досягається за рахунок очищення кишечника і зневоднення організму, викликаних наявністю сечогінних і проносних компонентів.

https://www.youtube.com/watch?v=bno9pa4Y2O8