Як прибрати зайвий жир з живота

Геть зайвий жир!
Наявність таких неприємних «атрибутів» як зайвий жир на талії, стегнах, талії і целюліт ще нікого не прикрашала. Втім, сьогодні це зовсім не привід для розладу, вам просто потрібно вибрати час, щоб нарешті приділити увагу собі і своїй фігурі. У косметології з кожним роком з’являються все нові методики корекції фігури, здатні допомогти прибрати зайвий жир.

Чоловік та жінка напружили мязи пресу

Корекція фігури або як прибрати жир з живота

Технологія кріоліполіза Zeltiq була розроблена гарвардськими вченими, в її основі лежить усунення зайвого жиру за допомогою впливу холодом. Зелтік — це абсолютно нова ступінь в розвитку технологій корекції фігури, оскільки ця процедура дозволяє досягти помітного результату, зробити це безболісно, а також не витрачати час на відновлення.

Ця новітня косметологічна методика дозволяє вирішити проблему обвислої і втратившої пружність шкіри та отримати підтягнуту щільну шкіру без жирових відкладень. За один сеанс вдається прибрати до 25% жирових відкладень в проблемних місцях, а 2-3 процедури дозволять позбутися 40% зайвого жиру. Далі ефект накопичується, і максимальний результат досягається після 1 -3 місяців після процедури. Тепер ви знаєте, як прибрати жир з живота — методика Zeltiq вам в цьому допоможе.

Якщо ви хочете швидко прибрати зайвий жир з талії, стегон, але боїтеся операції, то Вам варто звернути свою увагу на Zeltiq. Ця процедура актуальна і в тому випадку, якщо жирові відкладення не надто великі, але все-таки турбують Вас. Боді Тайт же показаний, якщо жирові відкладення більш об’ємні або знаходяться у важкодоступних місцях — зона «другого» підборіддя, область колін, внутрішні сторони рук. Радіочастотна ліпосакція прибирає максимальну кількість зайвого жиру, і результат видно відразу ж після процедури.

Жінка тримажться руками за живітПід час процедури Зелтік лікар накладає спеціальну насадку на проблемну зону, після чого починається поступове охолодження, яке і запускає подальший процес схуднення. Пацієнт на самому початку процедури, яка триває близько години, відчуває лише холодок, в цілому все проходить абсолютно комфортно. Під час Zeltiq пацієнт може читати, відпочивати або просто спати. Що стосується Боді Тайт, то ця процедура вимагає місцевої анестезії, після чого зайвий жир відділяється за допомогою найтонших канюль. Яку саме методику схуднення вибрати вам? На це питання Вам відповість лікар-косметолог. Обов’язково прислухайтеся до його рекомендацій.
Фахівці радять поєднувати Зелтік з підводним масажем і ударно-хвильовою терапією. Це дозволить отримати максимальний результат за короткий термін. Крім того, комплекс процедур дозволить Вам більше не замислюватися про те, як прибрати жир з живота, стегон або інших частин тіла. Боді Тайт же не вимагає додаткових процедур, забезпечуючи одночасне позбавлення від зайвого жиру і підтяжку шкіри. Це означає, що надалі Вам не доведеться займатися іншою проблемою, яка часто виникає у тих, хто швидко схуд — розтяжки на шкірі.

Що стосується періоду відновлення, то після Боді Тайт Вам знадобиться всього 6-7 днів реабілітації, тоді як після класичної ліпосакції це період може досягати 2 тижнів.

А після процедури на Zeltiq додатковий час на відновлення взагалі не потрібно, Ви можете відразу ж приступати до роботи або займатися іншими справами.

Результат, отриманий після процедур зберігається назавжди, а жирові клітини, які зазнали впливу, більше до Вас не повернуться. Важливо й те, що вищеописані методики роблять сприятливий вплив на шкіру, надаючи їй пружність.