Принципи лікувального голодування

Що таке лікувальне голодування? Почнемо, мабуть, з того, що термін «голодування» — це всього лише розхожий вислів, не маючий нічого спільного з самим процесом, тому фактично, при відмові від прийому їжі, будь-яких контактів з нею, крім води, організм отримує повноцінне харчування за рахунок власних резервів, якісно іншого біосинтезу на клітинному рівні. Тому термін РДТ (розвантажувально-дієтична терапія), запропонований Ю. С. Ніколаєвим, краще відображає суть процесу, але ми будемо користуватися для простоти сприйняття терміном «лікувальне голодування».

жінка сидить за пустою тарілкою

Одна невелика, але дуже важлива особливість — якщо ми повністю відмовляємося від їжі та напоїв, то організм через деякий час переходить на внутрішнє (ендогенне) харчування — це і буде лікувальне голодування, якщо ж ми будемо дозволяти собі раз на день склянку компоту або киселю, то організм не має жодних передумов для переходу на ендогенне харчування, а ми замість оздоровчого ефекту отримуємо виснаження організму.

Тепер про психологічну проблему людини, не спокушеної в питаннях про «голодування», але вирішившої випробувати на собі дивовижні властивості лікувального голодування.

«Адже дуже їсти хочеться, а Ви нам тут — тезу про повноцінне харчування при раціоні, що складається з вжитку однієї лиш води» — скажете Ви. — Є проблема! Але вся проблема полягає лише в тому, що це працюють Ваші підсвідомі програми, які народилися за багато років безладного раціону і неконтрольованого споживання їжі. У контексті статті «Лікувальне голодування», поняття «програми» — означає Ваші пристрасті до нездорової їжі, вплив зашлакованості, інтоксикації організму на розумову діяльність і рефлекторность свідомості. Тобто, коли Ваш організм починає отримувати тільки воду, включається програма шкідливих пристрастей, вимагаючи свою норму нездорової їжі. Ці програми при проведенні регулярного «лікувального голодування» поступово зміняться, а на перших парах Ваші «страждання» можна суттєво зменшити спеціальними прийомами і методиками, до того ж радує той факт, що через три дні утримання від їжі відчуття голоду зникає зовсім або ж стає менш відчутним, проявляючись епізодично завдяки тому, що в ШКТ (шлунково-кишковий тракт) і кров, поживні речовини вже не надходять і в корі головного мозку народжуються сигнали про припинення переробки їжі.

Це всього лише спрощена схема, за допомогою якої схематично, в стислій формі пояснюється, як можна боротися з програмами нездорового харчування. Перш за все, Вам потрібно грунтовно вивчити основні теорії цілющого харчування (Г. Шаталова, І. Неумивакін, Г. Малахов), як тільки Ви проникнетесь упевненістю, що картопля з м’ясом, гамбургери не приносять Вам здоров’я — Ви вже на шляху до перепрограмування, а скоротивши інтоксикацію організму за рахунок цілющого харчування, чисток організму, Ви істотно просунетесь вперед в цьому питанні без езотерики і паропсіхологіі. Якщо ж задіяти гіпноз, самонавіювання, візуалізацію, то цілком досяжний результат отримання повноцінного харчування тільки за рахунок прани (Читайте «Життя без їжі. І. Вердін»). По суті, ендогенне харчування — це харчування за рахунок внутрішніх середовищ, тканин Вашого організму, і тому дуже важливо вчасно вийти з процесу лікувального голодування, щоб він з лікувального не перетворився на деструктивний (руйнівний).

жінка п'є склянку води

Для цього існують чіткі поняття стадій лікувального голодування, ознаки, що свідчать про те, що пора виходити з голоду. Будь ласка, для отримання найкращого ефекту від лікувального голодування і щоб уникнути появи проблем зі здоров’ям, запам’ятайте одну просту, але важливу істину -головна із всіх стадій лікувального голодування — це вихід з голоду, відновлювальне харчування. Якщо Ви сам процес лікувального голодування проведете з якимись відхиленнями, то Ви просто не досягнете очікуваного ефекту, а при неправильному виході з голоду, Ви ризикуєте отримати нові, більш серйозні хвороби, а якщо грубо порушувати правила виходу з голоду, то це може привести до летального результату.

Найкраще голодувати на воді — це класичне голодування, яке найбільш практиковане, тому підходить для більшості людей. Сухе голодування — це голодування без вживання води, воно підходить для людей огрядних з конституцією «слизу», якщо Ви маєте іншу конституцію, то при цьому виді голодування Вам необхідно насичувати організм вологою, приймаючи теплі ванни.

Увага, а зараз найбільш ефективний з усіх видів лікувального голодування. Так, я згоден, малоприємний з естетичного боку, але зате в рази ефективніший за всі вищезазначені. Це урінове голодування! Тобто Ви поряд з водою споживаєте власну урину, схема прийому підбирається індивідуально, з урахуванням стану організму, віку, набору хвороб. У цьому випадку необхідно враховувати протипоказання по хворобах нирок, шлунково-кишкового тракту, особливо не захоплюватися при відхиленнях гормональних показників, тобто необхідна консультація з фахівцями.

Якщо вважаєте, що Ваших знань для проведення лікувального голодування мало, заважає почуття страху перед невідомістю, то курс лікувального голодування Ви можете пройти в спеціалізованих медичних центрах. Особливо, рекомендую звернутися в центри, що спеціалізуються на лікувальному голодуванні, тим людям, у яких є запущені хронічні хвороби на пізній стадії, а не експериментувати над собою самостійно.

Жінка з пустою тарілкою та із зеленим листком

Якщо ж Ви приймаєте рішення проводити голодування в домашніх умовах, то, насамперед, необхідно знати, що лікувальне голодування протипоказане до застосування у таких випадках:

  1. Зневодненого організму при важких формах злоякісних захворювань крові, дифузних хворобах сполучних тканин.
  2. Психоневрологічні захворювання на тлі знерухомленості, слабоумства.
  3. Великі гнійні процеси внутрішніх органів.
  4. Друга половина вагітності, годування грудьми у жінок.

В якості попередньої підготовки, перед голодуванням необхідно провести очисні процедури від найбільш явних шлаків. Почистивши кишечник, печінку, нирки, Ви позбудетеся від калових каменів, іншої патології, що заощадить Вам енергію для цілющої роботи в організмі, дозволить знизити хворобливі стани при жовчогінному ефекті, коли виходять камінці, стара жовч. Крім чистки кишечника, печінки, нирок — видаліть токсини з рідинних середовищ організму, промийте нирки, сполучні тканини за допомогою сокотерапії.

Оздоровте своє харчування за допомогою рослинної їжі, дотримуйтесь елементарних правил цілющого харчування.

Така попередня підготовка дозволить Вам порівняно комфортно перенести лікувальне голодування, тому викид шлаків буде не таким потужним. Але при цьому все ж необхідно дотримуватися принципу поступового нарощування термінів лікувального голодування. У спеціальній літературі рекомендується не менше 4-х місяців проводити щотижневі добові лікувальні голодування, в тому числі 2-3-добове лікувальне голодування — один раз на місяць, після двох місяців добових лікувальних голодувань. Після цього Ваш організм буде готовий до проведення 5-7-добового лікувального голодування. Скільки днів треба голодувати, щоб досягти бажаного ефекту? Якщо Ви хочете придбати гнучкість суглобів, позбавитися від деяких хвороб, омолодитися або придбати надздібності — це все досягається різними термінами лікувального голодування.

https://www.youtube.com/watch?v=jEXSvtXGeXw