Застосування пресотерапії

Одним з унікальних методів сучасної апаратної косметології є пресотерапія.

Перший апарат для проведення пресотерапії створив голландський учений Ван Дер Молен. За його задумом послідовна ритмічна стимуляції м’язів, шляхом здавлювання, повинна була відновлювати потік лімфи і венозної крові. Результати дослідів мали успіх і апарат Ван Дер Молена став використовуватися для лікування людей, що страждають венозними набряками, целюлітом і зайвою вагою.

Жінка проходить пресотерапію

Пресотерапія, або прессомассаж (пневмомассаж), поєднує в собі принципи фізіологічного дренажу тканин і силу масажу.

Принцип дії пресотерапії

Періоди компресії і вакууму, що ритмічно чергуються один з одним, створюють масажні хвилі. Робота приладу імітує руки масажиста, але при цьому дозволяє стиснути тіло одночасно з усіх боків. Точно розрахований тиск, що створюється їм, жене кров і лімфу вгору, активізуючи процеси кровообігу, усуваючи набряки, сприяючи таким чином зниженню ваги, корекції фігури, зменшенню целюліту, підвищенню пружності і гладкості шкіри.
За допомогою прессомассажа з тканин виводиться зайва рідина, а з клітин виходять продукти життєдіяльності. Це сприяє детоксикації та виведенню шлаків з організму.

Як проходить процедура пресотерапії

Пацієнту надягають на ноги величезні боти, що нагадують ботфорти, на живіт і стегна — широкий пояс, а на руки — довгі рукавички. Апарат подає в такий одяг стиснене повітря відповідно до заздалегідь встановленої програми. Циркулюючи хвилями повітря, впливає одночасно і по черзі на стопу, гомілку, стегно, а при необхідності — на сідниці, живіт і руки.

Процедура пресотерапії абсолютно безболісна. Більше того, процедура володіє розслаблюючим ефектом, після сеансу у всьому тілі відчувається приємна легкість.

Найбільш ефективною методика пресотерапії стає в поєднанні з процедурою кавітації (вплив на жирову тканину за допомогою ультразвуку). За одну процедуру ви можете втратити до 5 см об’єму! (залежно від загального обсягу та стану жирових відкладень).

Показання для застосування пресотерапії:

  • Целюліт і локальні жирові відкладення;
  • Надлишок ваги;
  • Важкість у ногах;
  • М’язове перенапруження після роботи або спортивних навантажень;
  • Хронічна венозна недостатність;
  • Посттравматичні і післяопераційні набряки;
  • Набряки при вагітності.