Використання поясів для схуднення

Пояс для схуднення, як стверджують виробники, відмінний спосіб розправитися із зайвими кілограмами і сантиметрами. Познайомтеся з різними типами цього пристосування.

Жінка одягає пояс

Звичайний пояс для схуднення

Простий пояс для схуднення являє собою основу з тканини, на якій є кишеньки для вантажу. Цей вид підійде тим, хто, регулярно займаючись спортом, бажає домогтися видимого ефекту за більш короткий термін. Наявність декількох кишеньок і декількох вантажів дозволяє варіювати масу пояса і, отже, навантаження. Відзначимо, що робити це потрібно обережно, так як зайва вага дає навантаження не тільки м’язам, а й суглобам, тому не перестарайтеся.

Звичайний пояс для схуднення

Пояс з ефектом сауни

Пояс для схуднення з ефектом сауни, на перший погляд, винайдений для ледарів, що віддають перевагу лежати на дивані. Усередині нього розташований особливий матеріал, що відражає тепло людського організму, за рахунок чого відбувається розігрів областей, покритих поясом. Підвищення температури, природно, збільшує швидкість кровотоку, що нібито стимулює метаболізм. Проте насправді розігріті клітини втрачають вологу, ніби всихають. Жир від такого пояса не зникне, а на серцевий м’яз це вплине далеко не позитивно. У реальності такий пояс більше підійде для розігріву м’язів перед тренуванням.

Пояс з ефектом сауни

Міостимулятор

Пояс-міостимулятор впливає на м’язи за допомогою електричного імпульсу, примушуючи їх скорочуватися. Усередині такого пояса розташовані електроди, які контактують з тілом, і генератор струму, що діє від батарейки. Однак безкарно впливати на організм електричним струмом не можна — при тривалому використанні такого пояса можуть виникнути проблеми з органами черевної порожнини і малого тазу. Крім того, побутові пояси-міостимулятори не володіють великою потужністю і серйозного ефекту бажаючим схуднути не приносять. Зате варіант пояса успішно використовується для профілактики дистрофії м’язів лежачих хворих, але таку роботу контролюють лікарі реабілітаційних центрів, де цей пояс і застосовується.

Міостимулятор

Вібромагнітний пояс

Ще один варіант «диво» -пояса — масажний магнітний (вібромагнітний). Це ціла система, що складається з електрогенератора, електромоторів, масажних елементів і магнітів. Незважаючи на технічну складність і, відповідно, пристойну вартість, обіцяний виготовлювачами ефект — зменшення обсягів, усунення целюліту, радикуліту і остеохондрозу — є досить спірним. Зрештою, того ж можна досягти, систематично роблячи зарядку, правильно харчуючись і відвідуючи масажиста.4

Вібромагнітний пояс

Пояс-корсет

Красивою, але марною для схуднення річчю є пояс-корсет. Запевнення виробників про ефект масажу при носінні такого пояса абсолютно безпідставні. Візуально зменшуючи об’єм талії, корсет в той же час порушує нормальний кровотік, що при постійному носінні загрожує серйозними наслідками. Словом, корсет варто надягати тільки в особливих випадках, коли хочеться справити враження.

Що стосується популярності брендів, то найбільш популярні пояса: боді белт (body belt), вулкан (vulkan), вібротон (vibra tone), vibro shape та інші.

Отже, оглядаючи різні види поясів для схуднення, можна прийти до висновку: спорт і розумну дієту у вирішенні проблеми зайвої ваги не замінить ніяка технічна хитрість. Хочете бути стрункою — забудьте про пояс для схуднення, більше рухайтеся і менше їжте. А корсет носіть тільки на побачення!

https://www.youtube.com/watch?v=g0JV8KDCmh0