Як швидко та ефективно накачати сідниці в домашніх умовах

Багато дівчат задаються цим питанням, вже відчувши на собі десятки вправ і технік, але так і не домігшись гарного результату. Зневірившись, вони вже й не вірять у можливість накачати сідниці в домашніх умовах, ну і дарма. Пружна попа — це реальність, яка доступна кожній.

Як накачати сідниці

Для початку ми трохи попорпалися в підручниках з фізіології і з’ясували, що сідничний м’яз людини складається з трьох частин:

  • Велика;
  • Середня;
  • Мала.

Кожен м’яз бере участь у певних процесах: тримає людину у вертикальному положенні, згинає і розгинає ноги при ходьбі. За гарний рельєф сідниць в основному відповідає великий м’яз і жировий прошарок. Невеликий жировий прошарок

Для того, щоб самостійно підтягти сідниці, варто прислухатися до кількох строгим правилам.

Не шкодувати!

Наші сідничні м’язи трохи ледащі, і від простих вправ пружними бути не захочуть. Ефективні вправи на сідниці починаються тоді, коли в справу включаються вантажі. У його ролі може виступити штанга, гантелі і навіть мішечки з дробом.

Тренувати сідниці потрібно з повною віддачею, так, щоб вони вдячної болем відгукувалися під час тренування і на наступний день. Якщо ви не відчуваєте, як «забивається» м’яз, ви працюєте на мінімальний результат.

Харчуватися!

На жаль, як би не було сумно, але любителям булочок доведеться розпрощатися з пружною шкірою і привабливою попою. Ні шкіра, ні попа, не люблять надлишку цукру, швидких вуглеводів і низькоенергетичної їжі. Але вони просто мліють від фруктів, овочів, складних вуглеводів (злаки і каші). Правильно харчуйтеся, і ви зможете накачати сідниці в домашніх умовах. При неправильному харчуванні не допоможуть навіть найсучасніші тренажери.

Не пропускати!

Регрес приходить дуже швидко, тому постарайтеся не пропускати тренувань. Істина стара як світ, але від цього не менш актуальна: краще через день, але регулярно, ніж один раз на тиждень. До речі, щоденні тренування можуть дати зворотний результат, тому підбирайте оптимальний для себе режим.

Якщо ви досі вважаєте, що «апельсинова кірка» результат всього лише неправильного харчування, спробуйте змінити раціон. Ви побачите, що навіть овочі і фрукти не змінять ситуацію на задньому фронті, якщо уникати фізичних навантажень.