Ефективні вправи, які допоможуть підтягнути сідниці

Всім відомо, що власниці пружних і підтягнутих сідниць завжди звертають на себе увагу представників сильної статі. Якщо вам теж хочеться ловити зачаровані чоловічі погляди, і ви серйозно замислюєтеся над тим, як підтягти сідниці, прислухайтеся до наших рекомендацій.

Жінка робить вправи лежачи

У цій статті ми спробуємо розібратися, які вправи для сідниць можуть допомогти зробити обриси силуету більш спокусливими.

Навіщо потрібно качати сідниці?

Не секрет, що красиві стегна і підтягнуті сідниці рідко дістаються дівчатам у подарунок від природи — найчастіше прекрасний зовнішній вигляд є результатом наполегливих і систематичних тренувань.

Причини, через які сідниці втрачають пружність, досить банальні — відсутність повноцінних фізичних навантажень, сидячий або малорухливий спосіб життя, шкідливі звички або неправильне харчування.

Діючи в сукупності, ці фактори призводять до зниження пружності шкіри, м’язи втрачають тонус і утворюється товстий жировий прошарок, а в деяких випадках і целюліт. Тим не менш, це не привід опускати руки — навіть у найскладнішій ситуації можна впоратися.

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах

Якщо ви збираєтеся підтягнути сідниці в домашніх умовах, пам’ятайте, що дуже важливо добре натренувати великий сідничний м’яз — саме він відповідає за пружність п’ятої точки. Цей м’яз досить ізольований, і в повсякденному житті практично не піддається навантаженням (винятком можна вважати ходьбу по сходах), у зв’язку з цією обставиною йому слід приділяти особливу увагу. Поряд з тренуванням сідниць слід переглянути харчування, виключивши з раціону продукти з «сумнівною» репутацією, а також відмовитися від куріння і вживання алкоголю.

Жінка лежачи на спині підняла ноги догориЯкщо ви всерйоз запитаєте, як підтягти сідниці, і підійдете до вирішення проблеми наполегливо і серйозно, зусилля обов’язково увінчаються успіхом, а фігура стане стрункою.

Пам’ятайте, що підтягнути сідниці в домашніх умовах можна так само ефективно, як і в тренажерному залі — все залежить тільки від бажання. Безумовно, можна придбати спеціальний тренажер і займатися вдома з максимальним комфортом, проте така можливість є далеко не у кожного. Достатньо мати запас терпіння і виконувати вправи для сідниць кожен день.

Для того щоб домогтися видимого результату, потрібна дисциплінованість, а також бажання працювати над своїм тілом не дивлячись ні на що. Правильне і регулярне виконання вправ — головний крок на шляху до пружним і підтягнутим сідницях. Допомогу в цій непростій справі можуть надати самі звичайні домашні речі — стілець, диванна подушка або м’яч. Підкачувати м’язи можна сидячи за столом або піднімаючись по сходах — головне не забувати це робити.

Ефективні вправи для сідниць

Ефект від вправ буде помітний лише в тому випадку, якщо займатися спортом щодня, або хоча б не рідше п’яти разів на тиждень. Число підходів залежить від фізичної підготовки, але фахівці рекомендують виконувати кожну дію в три підходи по 20 разів. Якщо таке навантаження здається занадто велике, його можна скорегувати в залежності від індивідуальних особливостей. Після того, як м’язи стануть міцнішими, число повторів необхідно збільшувати.

Виконуючи вправи, потрібно стежити за диханням — його не можна затримувати, чергуючи розмірені і спокійні вдихи і видихи. Видихаючи, напружуйте м’язи, на вдиху, відповідно — розслаблюйте.

Якщо вам цікаво, як підтягти сідниці в домашніх умовах, зверніть увагу на перераховані нижче вправи:

  • Встати рівно, ноги розвести трохи ширше плечей, руки на пояс, коліна і носкии дивляться в сторони. Присідати якомога нижче, стежити, щоб тіло не нахилилося вперед, а коліна не рухалися в сторони. Живіт необхідно втягувати, м’язи сідниць — напружувати. Виконувати плавно, без ривків.
  • Стати на карачки, вирівняти спину, втягнути живіт, розвести руки на ширину плечей. По черзі піднімати зігнуті в колінах ноги так, щоб вони утворювали пряму лінію зі спиною. Виконувати без поспіху.
  • Рівно стати, розвести ноги на ширину плечей, руки покласти на пояс (можна використовувати гантелі — в такому випадку опустити кисті вниз). Робити широкі випади ногами, коліно при цьому має утворити прямий кут з підлогою, а друга нога опускатися максимально низько. Тіло не повинне нахилятися вперед. Варіант з гантелями більш ефективний.
  • Встати прямо, розвівши ноги на ширину плечей. Руки по швах. Присідати максимально низько, згинаючи ноги в колінах, руки витягати вперед, піднімаючи їх на рівень плечей. Спина повинна бути рівною, тіло не нахиляти.
  • Лягти на підлогу, руки — по швах. Ноги зігнуті в колінах. Підводиться на лопатках, відриваючи спину і сідниці від підлоги. Зафіксувати положення на кілька секунд. Видих необхідно здійснювати на підйомі, вдих — опускаючи тіло.