Як правильно качати прес, щоб завжди виглядати на всі 100%

Пружний і підтягнутий живіт у дівчат завжди привертає схвальні погляди чоловіків. Та й не це головне — адже самій приємно бути в хорошій формі. Фахівці з фітнесу стверджують, що накачати прес не так і складно — для цього потрібно трохи більше місяця (якщо ви перебуваєте в хорошій фізичній формі).

Жінка ледачи качає прес

Як накачати прес в домашніх умовах?

Виявляється, завдання «накачати прес» включає в себе дві підзадачі. Перша — це прибрати животик, тобто позбутися від жиру на животі. І друга — це вже тренування м’язів преса. При цьому на весь час занять необхідна жорстка дієта.

Підготовка до занять

Жінка сидячи робить розтяжку

Перш, ніж приступити до вправ, необхідно зробити розминку. Це дозволить м’язам розігрітися, а організм отримає потрібну дозу кисню. Для розминки можна робити присідання, можна нахилятися в різні боки, обертати тулубом і виконувати інші вправи.

Тренування верхнього преса

Жінка лежачи робить вправи для верхнього пресу

Для виконання цієї вправи потрібно лягти на спину, витягнути руки вздовж тулуба, і зігнути ноги в колінах. Після цього на вдиху потрібно піднімати верхню частину тулуба, а руки тягнути вперед. Поперек при цьому повинен бути сильно притиснутим до підлоги. На виході ж потрібно повернутися в початкове положення.

Повторень потрібно зробити стільки, скільки можете.

Тренування нижнього преса

Жінка лежачи робить вправи для нижнього пресу

Знову лягаємо на спину, руки витягуємо, а коліна згинаємо. На вдиху піднімаємо ноги, приблизно на кут в 30-45 градусів, і затримуємо на кілька секунд. А на видиху потрібно повільно повернути тіло в початкове положення. Повторень потрібно зробити стільки, скільки можете.

Косі м’язи преса

Часто цій групі м’язів приділяється недостатня увага. Цю вправу просто необхідно виконувати для повноцінного тренування м’язів преса.

Лягаємо на спину, голову «беремо в руки», при цьому ноги згинаємо, і піднімаємо перпендикулярно підлозі. При вдиху ноги опускаємо вправо, а при видиху — назад. Потім ноги опускаємо вліво, і на видиху приводимо їх у вихідне положення.

Як уже зазначалося вище, живіт можна зробити плоским і пружним приблизно за місяць. А от щоб на пресі з’явилися кубики — тут потрібно набагато більше часу.

При цьому кубики будуть помітні лише у разі, якщо товщина складки на животі не більш одного сантиметра. Якщо товщина складки більше — кубики просто будуть непомітні.