Качаємо прес правильно

Красивий живіт з рельєфними кубиками — ну хіба не про це мріє практично кожна дівчина.

Хлопці в цьому, до речі, не відстають: їм так само хочеться подобатися протилежній статі, і красивий прес цілком сприяє цьому.

жінка лежачи на мячі заклала руки за голову

Якщо ви ставите питання як накачати прес, то ви цілком можете залишити пошуки інформації про вправи і просто звернутися до інструктора в найближчому фітнес-центрі.

Для вас складуть індивідуальну програму, і ви будете займатися під чуйним керівництвом тренера.

Однак, цей спосіб досить витратний як по грошах, так і за часом.

У цій статті ми розповімо як накачати прес самостійно — не вдаючись до допомоги фітнес-центру та тренера.

Самостійна робота, на відміну від роботи з інструктором привчить вас до самодисципліни, тому підтримка форми буде залежати виключно від вас, що безсумнівно є великим плюсом.

Отже, для тих, хто ніколи не мав кубиків на животі, але хоче цього, ми пропонуємо безкоштовну покрокову інструкцію під назвою «як правильно качати прес»:

  • Розминка. Неважливо, яка у вас фізична підготовка, розминку слід проводити обов’язково. Мабуть, найкращою розминкою для початку роботи над пресом є невелика пробіжка або присідання.
  • Початок. Найпростіша вправа, яку можна виконувати в домашніх умовах, це лягти на підлогу, зігнути ноги в колінах або покласти ступні під який-небудь предмет, наприклад під диван, скласти руки замком за головою і почати піднімати верхню частину тіла. Для початку цілком буде достатньо трьох підходів по 10-15 разів.
  • Жінка лежачи на спині підняла ноги догориПіднімаємо ноги. Минула вправа була для верхньої частини преса. Для нижньої частини преса в спортзалах існують спеціальні тренажери. У домашніх умовах їх можна замінити простим підйомом ніг. Ляжте на підлогу, витягніть руки уздовж тіла і починайте піднімати ноги, намагаючись згинати їх під кутом 90 ° до вашого тіла. Оптимальним для початку буде три підходи по 8-10 разів.
  • Збільшуємо навантаження. Через 5-6 днів після початку цих вправ ваші м’язи звикнуть до такого навантаження і вправи здадуться вам занадто легкими. Тому вже через тиждень тренувань можна збільшувати навантаження приблизно в 1.5 рази.
  • Ускладнюйте. Освоївши подібні вправи на основні м’язи живота беріться за інші: повиснувши на турніку, піднімайте ноги якомога вище, використовуйте диван, щоб покласти ноги вище рівня тулуба, і нарешті, ви можете використовувати спеціальні обважнювачі, або гантелі або млинці від штанги.

Подивіться також відео про те, як правильно качати прес. У ньому представлені основні вправи з поясненням, які м’язи працюють під час тих чи інших тренувань: