Як після пологів швидко та ефективно прибрати живіт

Багато молодих матусь забувають про себе. На першому місці стоїть малюк, що вимагає любові, турботи і уваги. Але як би не сильна була наша материнська самовіддача, рано чи пізно постає питання: як швидко прибрати живіт після пологів? Головне, щоб це питання не виникло занадто пізно, коли шкіра так обвисне і обрюзгне, що впоратися з такою проблемою буде досить складно. Отже, все зваживши і подумавши про те, що маляті в майбутньому куди приємніше буде гуляти з красивою і підтягнутою мамою, без зволікання приступаємо до справи.

Жінка з дитиною: до і після

Так як же все-таки швидко прибрати живіт після пологів? Згадаймо давно відому істину: все геніальне просто. Тому потрібно дотримуватися всього три правила і живіт увійде в своє початкове положення.

Правило перше: застосування післяпологового бандажа. Лікарі, до речі, теж дуже рекомендують його носити. Навіть якщо ви не носили бандаж до пологів, то після них він буде не менш ефективний. Краще робити це протягом 7 — 8 тижнів. Носити його варто тільки перший час після пологів, і тільки потім поступово приступати до фізичних навантажень.

Друге: жодних особливих дієт, тільки обмеження в деяких видах продуктів. Організм повинен отримувати всі необхідні вітаміни в період лактації, але потрібно намагатися якнайменше їсти жирної і висококалорійної їжі.

Третє: фізичні і дихальні вправи. Зрозуміло, що нелегко в щільному графіку молодої мами виділити час для вправ, але думаю, 20 хвилин при бажанні знайти все-таки можна. Не варто кидатися в крайності і, наприклад, качати прес до упаду. Такий необдуманий підхід може пошкодити ще незміцнілому після пологів організму, а ось на схуднення не вплине ніяк. Слід звернути увагу на такі вправи, як піднімання ніг і тазу в лежачому положенні, але ще раз повторюся, ні в якому разі не перенапружуватися. Малятку потрібна не тільки красива, але і здорова мама. Дихальні вправи прекрасно скорочують м’язи живота. Вони досить прості: потрібно надувати живіт на вдиху, а на видиху — здувати (рекомендується робити 10 — 15 разів).

Дотримуючись цих простих правил можна швидко прибрати свій живіт після пологів.

І постарайтеся не забувати про допоміжні процедури, які відмінно допомагають схуднути, підтягти живіт і просто підняти настрій — це масаж і лазня.

Масаж краще робити у професійного масажиста, але за відсутності такої можливості, можна і вдома. Баня ж допоможе не тільки скорегувати вагу, але і очистити організм від зайвих токсинів і шлаків.

Пам’ятайте, чим раніше після пологів ви звернете на себе увагу, тим більше шансів на успіх. Прибрати живіт після пологів можна і потрібно, а нагородою з часом вам послужить гордовитий погляд малюка, поряд з яким буде йти бадьора і красива мама.