Ефективні вправи йоги для схуднення

Йога — один з найефективніших методів боротьби із зайвою вагою. При цьому Ви не відчуваєте нестерпного почуття голоду, як при виснажливих дієтах, і не хапаєтесь за серце від нерозумних ненормованих фізичних навантажень, як на заняттях аеробними видами спорту.

Жінка займається йогою

Як же впливає на наше тіло йога для схуднення?

  • Ви отримуєте інтенсивне фізичне навантаження на всі групи м’язів, без якого неможливе спалювання накопиченого жиру.
  • Це навантаження не приносить дискомфорту, тому що Ваше дихання залишається рівним і глибоким протягом усього заняття.
  • Глибоке дихання, яке Ви практикуєте на заняттях, стає для Вас звичним. Тим самим Ви покращуєте обмін речовин в організмі.
  • М’язи стають сильнішими, в результаті все тіло виглядає бадьоро і підтягнуто.
  • І головне! Вам просто не хочеться їсти шкідливу їжу, коли Ви в повній мірі починаєте усвідомлювати ступінь її шкоди.

Жінки роблять вправи сидячиВплив йоги на організм людини завжди багатогранний. Спочатку йога — це шлях людини до просвітління і самореалізації через повне оздоровлення організму.

В результаті регулярних занять йогою людина виявляє такі зміни:

  • омолоджується весь організм,
  • суглоби стають гнучкими і рухливими,
  • зникають мімічні та вікові зморшки.

Можливо, скептично налаштовані читачі можуть засумніватися у всемогутності давнього вчення, але весь їх скепсис випаровується в той момент, коли вони самі починають практикувати його. Достатньо лише поглянути на людей, які регулярно займаються йогою, і відразу стає ясно, наскільки сильними, бадьорими і здоровими вони є.

Те, з яким успіхом використовують йогу для схуднення, відомо вже давно. У багатьох європейських країнах регулярні заняття є, в певному сенсі, ступенем грамотності і розвиненості особистості. Сидіти вдома і товстіти — вже давно не модно.

Якщо Ви вирішили, що йога для схуднення — це те, що Вам потрібно, не варто займатися самодіяльністю на домашньому килимку.

Краще зверніться до досвідчених майстрів своєї справи, і тоді позитивний результат від занять Вам буде забезпечений! Наші тренери підберуть для Вас індивідуальний комплекс вправ з урахуванням саме Ваших проблем. Досвідчений інструктор підкаже всі нюанси виконання тієї чи іншої асани.

https://www.youtube.com/watch?v=ygjCXTnlgGQ