Вправи для гарного пресу, що займають 8 хвилин у день

Дуже популярна в мережі вправа для черевного преса. На даний момент відео набрало більше двох мільйонів переглядів. Вам потрібно витрачати всього 8 хвилин в день для того, щоб зробити свій прес сильним і красивим.

Чоловік та жінка напружили м'язи пресу

Дана добірка має три рівні складності. Якщо почитати відгуки на YouTube то можна зробити висновок, що багато зупиняються на першому рівні складності і вже через місяць постійних занять отримують непогані результати, і в майбутньому так і залишаються на першому рівні.

Перший рівень вправ для преса:

Якщо ви раніше ніколи не качали прес то й на першому рівні у вас можуть виникнути труднощі, ви не будете встигати за хлопцем на відео, після виконання вправи буде боліти шия, будуть боліти м’язи преса, але не хвилюйтеся це НОРМАЛЬНО! Після 3-5 тренувань це пройде і ваше тіло адаптується до таких навантажень.

Рекомендовано робити дані вправи день через день, пам’ятайте що м’язам теж треба відпочивати інакше ніякого толку не буде. Як говориться: «Що багато, то не здраво». Треба розуміти що м’язи ростуть і стають сильнішими під час відпочинку.

Тому, якщо ви щодня змушуєте працювати ці м’язи, то виходить одне з двох:

  1. Ви не даєте м’язам відновитися між заняттями, що призводить до подальшого погіршення їх загального стану і зниження результатів.
  2. Ви не достатньо сильно їх напружуєте, що не запобігає їх зростанню.

Рівні складності відрізняються між собою, як складністю виконання самих вправ, так і великою кількістю повторень. Для того щоб перейти на другий рівень ви повинні робити вправи першого рівня без будь-яких проблем. Виконувати все в точності як на відео, тому тут потрібно індивідуально робити переходи між рівнями. М’язи преса звикають до постійних навантажень і якщо з часом їх не збільшувати то в підсумку отриманий результат буде загублений.

Другий рівень вправ для преса:

При виконанні вправ для преса непотрібно забувати і про правильну дієту.
Хто б що не говорив, м’язи преса напряму залежать від вашого харчування. Якщо хочете мати накачаний прес, то на 80% це пов’язано з суворою дієтою і тільки на 20% це залежить від фізичних вправ. У вас може бути найкращий у світі комплекс вправ, але якщо у вас на животі шар жиру, то ніхто нічого не помітить.

Тому перше що вам потрібно зробити так це встановити правильну дієту, якщо ж великого запасу жиру у вас немає то вам буде набагато простіше в отриманні таких бажаних «кубиків».

Третій рівень вправ для преса:

Запам’ятайте ці прості основи тренування м’язів преса.