5 кращих вправ для пресу

Живіт — це одна з найпривабливіших частин тіла. Всі ми хочемо, щоб він завжди виглядав красивим і рельєфним. Для цього існують спеціальні вправи для преса, за допомогою яких можна накачати свій прес і зробити його плоским і красивим. У цій статті ми розглянемо кращі вправи для пресу.

Чоловік та жінка лежачи качають прес

  1. Піднімання корпусу в положенні лежачи. Для того, щоб виконати цю вправу, ляжте на спину підігнувши ноги майже під себе, щоб коліна дивилися вертикально вгору, як це показано на малюнку під цифрою 1. Руки покладіть за голову, причому потрібно стежити, щоб лікті завжди розташовувалися горизонтально (коли будете піднімати корпус , лікті повинні залишатися в тому ж положенні). Підніміть корпус трохи вгору таким чином, щоб підборіддя майже торкалося грудної клітки, лопатки при цьому повинні трохи піднятися з підлоги, потримайте так секунду-дві і опустіться знову. Так необхідно виконувати три підходи по вісімнадцять-двадцять разів.
  2. Комплекс вправ для пресу ніяк не може обійтися без наступної Піднімання таза з випрямленими ногамивправи: Піднімання таза з випрямленими ногами. Ляжте на спину, ноги зімкніть разом і підійміть вертикально вгору (як у дитинстві робили берізку). Зверніть увагу, що руки повинні щільно притискатися до підлоги долонями вниз. Підніміть таз вгору і на себе, як показано стрілочками на малюнку, при цьому намагайтеся тримати ноги прямими, руки і лопатки не відривайте від підлоги. Ця вправа спеціально призначена для прокачування нижнього пресу, тому його можна робити одночасно в комплексі з попередньою вправою.
  3. Ефективний комплекс для пресу також включають в себе наступне вправу. Для його виконання необхідно також лягти на спину, але вже в цей раз візьміться за голову і трохи підніміть її. Ноги в колінах зігніть таким чином, щоб гомілки розташовувалися паралельно підлозі. Таким чином, кут в колінах становитиме дев’яносто градусів. Підніміть таз і притягніть коліна до голови і затримайте це положення на півтори секунди.Жінка качає прес лежачи на похилій лаві
  4. Прес на брусах. Нижню частину преса також можна відмінно прокачати за допомогою брусів. Для цього знадобляться бруси, бажано зі спинкою і з підлокітниками. Упріться спиною в спинку, лікті поставте на підлокітники і теж упріть в спинку. Стуліть ноги і підніміть їх вгору: намагайтеся не округлювати спину, а впертися нею в спинку, щоб тільки працювати пресом.
  5. Вправи на прес на похилій лаві. Для цієї вправи ніяк не обійтися без похилої лави. Така лава є практично в будь-якому тренажерному залі. Ляжте спиною на лаву, а ноги зачепите за спеціальні педалі. Руки розташуйте за головою, як у першій вправі. Піднімайте тулуб не швидко і без ривків: ви повинні відчувати, як працює ваш прес. Приблизно коли голова порівняється з животом, необхідно затримати на півтори-дві секунди таке положення, а потім опуститися на лаву.