Ефективні вправи для схуднення в області стегон

Природою жінки нагороджені фізіологічною властивістю накопичення жирових тканин в області стегон і живота. Як відомо, зайві округлості даних зон тіла роблять жіночий образ менш привабливим. Вправи, спрямовані на схуднення області стегон, допоможуть змінити ситуацію в кращу сторону, наскільки це можливо.

Жінки роблять вправи сидячи

Види потрібних навантажень

Давно зрозуміло, що найкращий вплив на стегна мають такі види фізичних навантажень:

  • спортивна ходьба
  • біг
  • аква аеробіка — аеробні заняття у воді і плавання
  • степ-аеробіка

Заняття з досвідченим інструктором набагато кращі, ніж самостійні тренування — тільки фахівець здатний оцінити ваші фізичні дані і особливості будови тіла.

Він дасть всі необхідні рекомендації по харчуванню, а також підбере індивідуальні вправи і стане контролювати правильність їх виконання, адже багато в чому саме від цього залежить успіх усієї вашої роботи.

Один з варіантів комплексу вправ для стегон

Вашій увазі пропонується комплекс вправ — він задіє всі групи ножних м’язів, тому чудово допомагає підкоригувати дану проблемну зону.

Виконуючи вправи, частіше повторюйте їх — всі рухи дуже прості, а кількість і вибраний темп зроблять все за вас. Потрібно займатися в зручному одязі в провітрюваному приміщенні. Перед початком виконання комплексу вправ обов’язково потрібно розігріти м’язи, виконавши трохи присідань, випадів і кроки на місці з підняттям колін.

Вправи для схуднення в області стегон

Перша вправа: спершись ззаду руками об підлогу, сядьте. Ноги випрямити, витягніть шкарпетки. Підтягувати коліна до грудей, причому в процесі виконання даної вправи повинні згинатися три суглоба — гомілковостопний, колінний і тазостегновий.

Друга вправа: випряміть ноги, трохи розвівши їх в сторону, і ляжте на підлогу. Не підводячи їх над поверхнею, повертайте ноги навколо осі, намагаючись дістати до підлоги великими пальцями ніг спочатку з зовнішньої, а потім — і з внутрішньої сторони.

Третя вправа: ляжте на живіт, впираючись ліктями в підлогу. Підтягуйте ноги до сідниць, намагаючись дістати до них п’ятами, спочатку опрацьовуйте одну ногу, а після 30-60 повторів першої ноги можна переходити до опрацювання другої ноги.

Четверта вправа: те ж саме вихідне положення. Виконуйте вищеописане вправа для схуднення стегон, намагаючись підтягти обидві ноги до сідниць.

П’ята вправа: випряміть ноги, ляжте на спину, розведіть руки в сторони. Підтягуйте ноги до грудей, трохи згинаючи їх у колінах. Одночасно з цим акуратно піднімайте верхню частину корпусу. Допомагайте собі обома руками, обхоплюючи ними власні коліна.

Шоста вправа: ляжте на спину, підніміть ноги, зігнуті в колінах, стегна повинні розташовуватися перпендикулярно підлозі, а гомілки — паралельно. З’єднайте ступні і, не розмикаючи їх, розводьте в сторони коліна, потім з’єднувати їх разом.

Сьома вправа: підніміть ноги вгору перпендикулярно підлозі, ляжте на спину. Коліна підтягуйте до грудей, трохи розводячи їх в кінцевій точці вправи. При цьому не розмикати ступні, точно так само, як і в минулому вправі.

Восьма вправа: в положенні лежачи на підлозі зігніть ноги в колінах і розведіть їх в сторони, при цьому ступні притиснуті до підлоги. Розкиньте руки в сторони і притисніть їх до підлоги. Піднімайте стегна, окреслюючи пряму лінію між колінами і плечима, у верхній точці даного руху з’єднуйте коліна. Після цього поверніться у вихідне положення, розводячи коліна і притискаючись до підлоги поперекової частиною.

Дев’ята вправа: В кінці комплексу вправ сядьте на підлогу, трохи зігніть ноги в колінах і потрясіть ними, при цьому акуратно знімаючи напругу з м’язів.

Зазначені вправи для схуднення стегон абсолютно не складні, але при цьому забезпечують прекрасні результати.

Але пам’ятайте: доведеться регулярно займатися вправами, дотримуючись при цьому особливого низькокалорійного дієтичного харчування.